kameralny salon z kominkiem w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Wrocław

Apartament do sprzedaży Wrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Cena – 770 tys. złotych. Budynek wybudowany w 2012 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z dwóch pokoi i usytuowany jest na drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Wystawa okien w kierunku północny wschód i południowy zachód. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe (jak np. dąb, drewno egzotyczne) to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Rynek wtórny. Powierzchnia 82 metry kwadratowe, co w przeliczeniu za metr daje 9 390 złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w niezwykle elitarnej lokalizacji uchodzącej za jedną z najbardziej prestiżowych w całym mieście. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju, ale z dobrym dostępem do rozwiniętej infrastruktury oraz szybkim dojazdem do centrum. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym, zamykanym garażem podziemnym o powierzchni 30 mkw. Za garaż trzeba dodatkowo zapłacić 60 tys. zł.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są słoneczne, widne i jasne: salon + wc + aneks kuchenny + pokój kąpielowy + sypialnia + przedpokój + 2 balkony. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16127)

Kontakt:
e-mail: m.bobin@wgn.pl