widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Luksusowy apartament na wynajem w Bolesławcu (dolnośląskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia to z pewnością wysoki standard, okazyjna cena 2,2 tys. złotych miesięcznie,a także komfortowa powierzchnia 50 mkw. w czterokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najmującym życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2018 roku. Wszystkie dwa pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku południowym, wygodne trzecie piętro oraz konkurencyjna cena. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznej kwoty najmu.

Ekskluzywny apartament do wynajmu znajduje się na prestiżowym, zamkniętym terenie, blisko centrum. Wokół bogata infrastruktura (supermarket, centrum fitness). Luksusowy apartament do wynajęcia łącznie z przynależnym miejscem parkingowym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: łazienka + balkon + jadalnia + sypialnia + salon + kuchnia. Luksusowy apartament na wynajem perfekcyjnie nadaje się dla osób ceniących komfort i wygodę.

Ekskluzywny apartament do wynajmu imponuje swoim bogatym, prestiżowym i komfortowym wnętrzem. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12673)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl