olśniewające bogactwem wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład 4 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 400 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 69,93 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: kuchnia + salon + sypialnia + 2 pokoje do własnej aranżacji + łazienka z wc + przedpokój. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno przynależny garaż. Luksusowy apartament do wynajęcia dla osób bez zwierząt. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 400 zł. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie na wynajem są kompletnie wyposażone i umeblowane. Długą listę zalet luksusowego apartamentu do wynajęcia zamyka doskonała lokalizacja w centrum miasta. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13130)

Kontakt:
e-mail: a.owoc@wgn.pl