nowocześnie zaaranżowany pokój dzienny w luksusowym apartamencie do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2019 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na II piętrze z korzystną ekspozycją okien na południowy zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 150 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 49 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament na wynajem o wyjątkowo przestronnym i komfortowym wnętrzu z efektownym balkonem. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń obejmuje:
– salon
– balkon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.

Luksusowy apartament do wynajęcia zaprojektowany w nowoczesnym stylu, co podkreśla między innymi nowoczesne oświetlenie LED-owe. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 150 zł. Do ekskluzywnego apartamentu na wynajem przynależy komórka lokatorska. Rodziny posiadające samochód na pewno docenia liczne miejsca parkingowe przy budynku. Luksusowy apartament do wynajęcia kompletnie wyposażony i umeblowany.

Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może również znakomitą lokalizacją blisko sklepów, klubów fitness, targowiska miejskiego i centrum miasta. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13175)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl