nowoczesny design wnętrza ekskluzywnego apartamentu do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 50 m2 z podziałem na dwa pokoje w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,1 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym.

Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją nieopodal centrum, w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury. Blisko stąd do dyskontów spożywczych, szkół, aptek, ośrodków zdrowia itp. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czekają liczne miejsca parkingowe przy budynku. Luksusowy apartament do wynajęcia łącznie z przynależną komórką lokatorską. Właściciel dopuszcza możliwość dodatkowego doposażenia luksusowego apartamentu po wcześniejszym uzgodnieniu. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się swoim efektownym, ale również energooszczędnym, oświetleniem typu LED. Luksusowy apartament do wynajmu o starannie wykończonym, odremontowanym, przestronnym i komfortowym wnętrzu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + balkon + pokój dzienny. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 100 zł.

Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13349)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl