nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 350 000 zł (5 796 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 60,39 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. IV piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim przestronnym, eleganckim i ustawnym wnętrzem. Wszystkie pokoje są bardzo jasne, widne i słoneczne. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– balkon.
Funkcjonalnym rozwiązaniem jest także obecność dwóch pomieszczeń piwnicznych. Niezwykle efektownie prezentują się podwieszane sufity z oświetleniem punktowym.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z ujętą w cenie stałą zabudową kuchni wraz ze sprzętem AGD. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może również doskonałą lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury: sklepy, szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia, place zabaw, park. Gorąco zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Gwarantujemy miłą atmosferę oraz fachową i aktywną pomoc na każdym etapie współpracy. Pomagamy w uzyskaniu finansowania. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2692)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl