nowoczesna aranżacja wnętrza ekskluzywnego apartamentu na wynajem Chrzanów

Apartament do wynajęcia Chrzanów

Luksusowy apartament do wynajmu w Chrzanów (małopolskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2020 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na II piętrze z korzystną ekspozycją okien na południowy wschód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 700 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 49 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa swoim eleganckim wnętrzem, prestiżem i wysmakowanym stylem. Rodziny posiadające samochód ucieszy zagwarantowane miejsce postojowe (naziemne w cenie, podziemne za dodatkową opłatą). Luksusowy apartament do wynajmu kompletnie nowy dla pierwszego najemcy. Wszystkie pokoje i pomieszczenia kompletnie umeblowane i wykończone w wysokim standardzie: pokój dzienny + strefa jadalniana + balkon + sypialnia + łazienka + hol wejściowy. Luksusowy apartament na wynajem zapewnia przyszłym najemcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe).

Ekskluzywny apartament do wynajęcia dla osób ceniących luksus, prestiż, styl, elegancję, ale również dobrą lokalizację i szybki wyjazd z miasta. Okolica pełna jest punktów usługowych, sklepów, restauracji i ścieżek rowerowych. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Ekskluzywny apartament do wynajmu na co najmniej pół roku. Cena do negocjacji. Zapraszamy na prezentację. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. WGN – Koncern Obrotu Nieruchomościami (80 biur w kraju). Posiadamy tytuł Brokera Roku. Gwarantujemy obsługę notarialną, pomagamy w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4535)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl