stylowy salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Gorzów Wielkopolski

Apartament do wynajęcia Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament do wynajmu w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2020 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na V piętrze z korzystną ekspozycją okien. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 400 zł/m-c i pochodzenie z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 6-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 35,06 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może prestiżową lokalizacją na terenie nowo wybudowanego osiedla oraz funkcjonalnym rozkład pomieszczeń:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do wynajmu ekskluzywnym apartamencie są kompletnie wyposażone w sprzęt i meble.

Luksusowy apartament na wynajem dotychczas nie był przez nikogo zamieszkany. Osoby zmotoryzowane ucieszy przynależne, prywatne miejsce parkingowe. Wielbicieli nowych technologii zainteresuje na pewno światłowód z bardzo szybkim Internet. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 400 zł. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadzie umowy najmu okazjonalnego. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2981)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl