kameralne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu Inowrocław

Apartament do wynajęcia Inowrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 52 m2 z podziałem na 2 pokoje w 3-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 400 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na III piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północ – południe.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia imponuje komfortem, prestiżem, wysmakowanym stylem, a także znakomitą lokalizacją w centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki sklepy, restauracje i punkty usługowe. Do Rynku jest zaledwie 200 metrów. Wnętrze oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu jest wyposażone we wszystkie potrzebne sprzęty + wyposażenie kuchni. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich najemców będzie na pewno zainstalowany monitoring w budynku + domofon. Osoby zmotoryzowane docenią z pewnością własny parking na zamkniętym terenie.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 400 zł. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4346)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl