nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu Kraków

Apartament do wynajęcia Kraków

Ekskluzywny apartament na wynajem w Krakowie (małopolskie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze jego atuty. Luksusowy apartament do wynajęcia umeblowany oraz wyposażony, dzięki czemu nowi najemcy mogą od razu w nim zamieszkać. Cena – 1 600 złotych miesięcznie. Powierzchnia 49 metrów kwadratowych. 2 pokoje. I piętro w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny.

Prestiżowa lokalizacja na terenie zamkniętego osiedla to kolejna z jego zalet. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajęcia: salon + kuchnia + sypialnia + przedpokój + łazienka + loggia. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy opcja wynajęcia miejsca postojowego w garażu za dodatkowa opłatą 200 zł/m-c. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości  2 000 zł. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-284)

Kontakt:
e-mail: r.salczynski@wgn.pl
tel. +48 535 736 406