kameralne wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Kraków

Apartament do wynajęcia Kraków

Ekskluzywny apartament na wynajem w Krakowie (małopolskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu. Luksusowy apartament do wynajęcia umeblowany oraz wyposażony, dzięki czemu nowi najemcy mogą od razu w nim zamieszkać bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 2 700 złotych miesięcznie. Powierzchnia 45 metrów kwadratowych. 2 pokoje. II piętro w 6-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka z wc + przedpokój + balkon. Ekskluzywny apartament na wynajem ogrzewany z sieci miejskiej. Do luksusowego apartamentu na wynajem przynależy komórka lokatorska (wliczona jest w cenę wynajmu) oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym (za dodatkową opłatą).

Prestiżowa lokalizacja na Starym Mieście, nieopodal wyższej uczelni, w otoczeniu terenów zielonych i bliskości znanej galerii handlowej to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-282)

Kontakt:
e-mail: o.rychlewska@wgn.pl
tel. 48 574 577 377