fragment salonu w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Łódź

Apartament do wynajęcia Łódź

Luksusowy apartament do wynajmu w Łodzi (Łódź). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na IV piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 750 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 6-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 60 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia imponuje nobilitującą lokalizacją na terenie zamkniętej, prestiżowej inwestycji deweloperskiej z placami zabaw w centrum miasta. Blisko ładny park. Rodziny posiadające samochód ucieszy przynależne miejsce garażowe w bryle budynku. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– gabinet
– łazienka
– wc.

Ekskluzywny apartament na wynajem adresowany do osób ceniących nowoczesność i wygodę. Luksusowy apartament do wynajęcia kompletnie wyposażony w nowoczesne meble i sprzęt RTV oraz AGD. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu przeszło kapitalny remont. Dużą zaletą luksusowego apartamentu na wynajem jest piękny widok na patio oraz narożne okno z balkonem francuskim. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 4 000 zł.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-307)

Kontakt:
e-mail: i.retych@wgn.pl