przestronne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem Mazury

Apartament do wynajęcia Mazury

Ekskluzywny apartament do wynajmu na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 45 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2019 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na czwartym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien.

Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka – część wypoczynkowa + kuchnia + sypialnia + przedpokój. Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może rewelacyjną lokalizacją pół kilometra od jeziora i 200 metrów od pasażu portowego. Okolica cieszy się popularnością wśród miłośników turystyki pieszej i wędkowania. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się ponadto swoimi przepięknymi widokami.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-979)

Kontakt:
e-mail: gizycko@wgn.pl