slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Poznań

Apartament do sprzedaży Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2015, a także imponująca cena 649 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o ośmiu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 42,18 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 15 386 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim przepięknie zaaranżowanym wnętrzem z funkcjonalnym podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: korytarz + przedpokój + łazienka + sypialnia + taras + aneks kuchenny + pokój dzienny. Zmotoryzowanych zainteresuje z pewnością przynależne miejsce parkingowe w garażowej hali (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją fenomenalną lokalizacją w otoczeniu wszystkich, wielkomiejskich udogodnień oraz terenów zielonych. To tętniące życiem serce wielkiego miasta. Na Rynek można spacerem dojść w kilka minut. Okolica bogata w niezliczone punkty handlowe, salony usługowe, piekarnie, przedszkola, szkoły, dyskonty, restauracje, kawiarnie. Do długiej listy atutów tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży koniecznie trzeba dodać prestiż i poczucie bezpieczeństwa związane z obecnością całodobowej recepcji w budynku oraz wyspecjalizowanej ochrony.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zainteresowanych zakupem tego luksusowego apartamentu zapraszamy do kontaktu i na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-519)

Kontakt:
e-mail: m.cichy@wgn.pl