widok z salonu na aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do wynajmu Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2012 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze z korzystną ekspozycją okien na północny wschód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 590 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 41 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca swoim nowym i eleganckim wnętrzem z kompletnym wyposażeniem oraz umeblowaniem. Do luksusowego apartamentu do wynajmu przynależy pomieszczenie piwniczne. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie na wynajem:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– sypialnia
– łazienka z wc
– przedpokój.
Osoby posiadające samochód ucieszą bezpieczne miejsca parkingowe.

Luksusowy apartament do wynajęcia znajduje się blisko wylotu na autostradę. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Ekskluzywny apartament na wynajem na dłuższy okres. Biuro pobiera wynagrodzenie za obsługę. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5543)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl