kameralne wnętrze luksusowgo apartamentu na wynajem Słupsk

Apartament do wynajęcia Słupsk

Luksusowy apartament do wynajmu w Słupsku (pomorskie). Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w kamienicy i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze z korzystną ekspozycją okien. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 800 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 1-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 99 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może nobilitującą lokalizacją w centrum miasta oraz kompletnie wyposażonym i umeblowanym wnętrzem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: przedpokój + pokój dzienny + kuchnia + jadalnia + sypialnia + balkon + łazienka. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3,5 tys. zł.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-16935)

Kontakt:
e-mail: k.kubicz@wgn.pl