jadalnia i salon w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Słupsk

Apartament do wynajęcia Słupsk

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Słupsku (pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 99 m2 z podziałem na dwa pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 5,3 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze.

Luksusowy apartament na wynajem mieści się nieopodal bogatej, miejskiej infrastruktury (salony usługowe, supermarkety, sklepy, przedszkola, szkoły, kawiarnie, bary i restauracje. Rodziny posiadające samochód docenią liczne miejsca parkingowe przy budynku. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia: łazienka, 2 sypialnie, spiżarnia, kuchnia, balkon, pokój dzienny, hol, przedsionek.

Luksusowy apartament na wynajem na co najmniej dwanaście miesięcy. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5,5 tys. zł, a także jednorazowa, bezzwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Ekskluzywny apartament do wynajmu adresowany do osób ceniących luksus, nowoczesny styl glamour i światowy komfort. Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje elitarną lokalizacją w sercu miasta. Luksusowy apartament do wynajmu z przepięknym kominkiem i balkonem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-17778)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl