po lewej kuchnia, po prawej pokój w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia to z pewnością wysoki standard, okazyjna cena 2 200 złotych miesięcznie,a także duża powierzchnia 70 mkw. w 2-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najmującym życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2014 roku. Wszystkie 3 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, przemyślany parter oraz konkurencyjna cena.

Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się bezpieczną lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla z bramą na pilota, w spokojnej okolicy, otoczeniu rozległych terenów zielonych i rekreacyjnych (Las Arkoński). Nieopodal znajdziemy sklep spożywczy popularnej sieci, stadninę koni, stok narciarski, kompleks basenów, a także jezioro Głębokie. Cena wynajmu zawiera opłatę za jedno miejsce postojowe. Opcjonalnie drugie miejsce postojowe, ale już dodatkowo płatne.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11823)

Kontakt:
e-mail: h.sunko@wgn.pl