przestronne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Przyszli najemcy mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa atrakcyjną ceną a także funkcjonalnym rozkładem 2 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy chcieliby zamieszkać na II piętrze, najlepiej w budynku 4-kondygnacyjnym. Luksusowy apartament do wynajmu gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 2 300 złotych miesięcznie. Wygodny metraż 44 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Budynek pochodzi z 2013 roku.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoim zapierającym dech w piersiach widokiem na Odrę i Bulwary. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Wszystkie pokoje są ciepłe i jasne. Lokalizacja jest doskonałą baza wypadową dla każdego rejonu w mieście oraz pod względem dalszych wyjazdów. W pobliżu wykwintne restauracje, sklepy etc. Luksusowy apartament do wynajęcia doskonale nadaje się dla pary.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11822)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl