słoneczne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2013 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na III piętrze z korzystną ekspozycją okien. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 000 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 9-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 57 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– balkon
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu rozbudowanej infrastruktury: słynne centrum handlowe, sklepy, szkoły etc. Do centrum można dojść w mniej niż kwadrans. Luksusowy apartament na wynajem wraz z praktyczną komórką lokatorską. Osoby zmotoryzowane mają możliwość wynajęcia miejsca postojowego w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 300 zł/miesiąc). Zapraszam serdecznie na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12471)

Kontakt:
e-mail: k.kijko@wgn.pl