stylowy pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2008 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 3 900 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 92,6 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert przemyślanym rozkładem pomieszczeń oraz kompletnym umeblowaniem w bardzo wysokim standardzie:
– przedpokój
– kuchnia
– strefa jadalniana
– salon
– sypialnia
– gabinet
– garderoba
– pralnia
– łazienka z wc
– taras.
Luksusowy apartament na wynajem wraz z przynależnym miejscem postojowym w podziemnym garażu + komórką lokatorską + opcją parkowania 2 aut na terenie osiedla. Cena ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia podlega negocjacji.

Luksusowy apartament do wynajmu na co najmniej 12 miesięcy z możliwością przedłużenia. W razie potrzeby wyrazimy pisemnie potrzebne zgody. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoją znakomitą lokalizacją na zielonym, osiedlu. W pobliżu sklepy, dyskonty znanych sieci, przychodnia rodzinna (NFZ), przychodnie specjalistyczne.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12425)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl