kameralne wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 50 m2 z podziałem na 2 pokoje w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3 200 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2018 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na I piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może prestiżową lokalizacją w centrum miasta, blisko centrów handlowych, a także Wałów Chrobrego. Rodziny posiadające samochód zainteresuje z pewnością przynależne miejsce parkingowe (dodatkowo płatna). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie na wynajem zostały zaprojektowane przez architekta w wysokim standardzie. Dodatkowo są kompletnie umeblowane i wyposażone. Prestiżu ofercie dodaje fakt, że w budynku, w którym znajduje się oferowany do wynajęcia ekskluzywny apartament, świadczone są usługi consierge’a. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12635)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl