komfortowy pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 39 m2 z podziałem na dwa pokoje w ośmiokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 290 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2021 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy wschód. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Ekskluzywny apartament do wynajmu naszpikowany jest licznymi nowoczesnymi rozwiązaniami (światłowód do Internetu) i zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi) oraz komfortu. Właściciele aut zainteresują się z pewnością parkingiem przed budynkiem oraz opcją wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym. Luksusowy apartament na wynajem ekonomiczny w utrzymaniu dzięki m.in. zastosowaniu energooszczędnego oświetlenia LED-owego.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia imponuje przepięknym widokiem z okien na Bulwary Szczecińskie. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą: przedpokój + łazienka + kuchnia + sypialnia + balkon + pokój dzienny. Wszystkie pokoje i pomieszczenia wyposażone oraz umeblowane. Ekskluzywny apartament na wynajem całkowicie nowy i dotychczas nigdy nie wynajmowany.

Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się swoją prestiżową lokalizacją w nobilitującej inwestycji deweloperskiej, na Starym Mieście. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12680)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl