słoneczne wnętrze luksusowego apartamentu na wynajmem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 54 m2 z podziałem na dwa pokoje w siedmiokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2011 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód.

Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje nowym najemcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. O to ostatnie dbają solidne, antywłamaniowe drzwi plus domofon. Luksusowy apartament na wynajem przeszedł generalny remont. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + sypialnia + pokój dzienny + balkon.

Luksusowy apartament do wynajmu perfekcyjnie nadaje się dla osób pracujących, jak i małżeństw z uczącymi się dziećmi. To również znakomita oferta dla tych, którzy marzą o komforcie w spokojnym miejscu. Ekskluzywny apartament do wynajęcia imponuje także doskonałą lokalizacją w sąsiedztwie wielu punktów usługowo-handlowych, placówek oświatowych i medycznych. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum. Właścicieli aut z pewnością ucieszy wiele miejsc postojowych przed budynkiem. Ekskluzywny apartament do wynajmu na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-478)

Kontakt:
e-mail: piotr.kallas@wgn.pl