słoneczny salon w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2007 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na piątym piętrze z korzystną ekspozycją okien. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 500 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 60 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia z przepięknym tarasem na dachu budynku, skąd można zachwycać się pięknymi widokami i ciszą. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca ponadto komfortowym wnętrzem w stylu dalekiego wschodu:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– hol.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie na wynajem są kompletnie wyposażone. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa nowoczesny monitoring i ochrona.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia znajduje się w nobilitującej lokalizacji, w samym sercu miasta. Luksusowy apartament do wynajmu dla osób bez zwierząt na okres minimum 12 miesięcy. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12825)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl