elegancki pokój dzienny w luksusowym apartamencie do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie) typu studio / kawalerka / 1 pokój. Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 30 m2 w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1 499 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2000 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na I piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien.

Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa już od pierwszej prezentacji swoim elegancko odremontowanym, umeblowanym oraz wyposażonym wnętrzem:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.

Luksusowy apartament na wynajem poszczycić się może również nobilitująca lokalizacją w centrum miasta. Cena ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia uwzględnia opłaty za Internet oraz telewizję kablową. Bardzo polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12922)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl