widok z salonu na kuchnię w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Wrocław

Apartament do wynajęcia Wrocław

Ekskluzywny apartament na wynajem we Wrocławiu (dolnośląskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu. Luksusowy apartament do wynajęcia umeblowany oraz wyposażony, dzięki czemu nowi najemcy mogą od razu w nim zamieszkać bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 3 500 złotych miesięcznie. Powierzchnia 43 metry kwadratowe. Dwa pokoje. Pierwsze piętro w siedmiokondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Rok budowy – 2018.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim ponadprzeciętnym standardem wykończenia, najlepszej jakości użytymi materiałami, a także nowoczesną aranżacją. Ekskluzywny apartament do wynajęcia dotychczas nie był wynajmowany. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– sypialnia
– aneks kuchenny
– hol
– łazienka z wc
– salon.

Luksusowy apartament na wynajem zapewnia swoim przyszłym najemcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to między innymi całodobowa ochrona oraz recepcja. Warto podkreślić, że z tarasu na dachu rozpościera się imponujący widok na Starówkę. Ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany parom, osobom pracującym lub firmom, szukającym zakwaterowania w komfortowych warunkach swojego pracownika. Dla najemców posiadających samochody przewidziano miejsca postojowe w garażu podziemnym (300 zł/m-c).

Długą listę zalet luksusowego apartamentu na wynajem zamyka nobilitująca lokalizacja w pobliżu Rynku. Lokalizacja gwarantuje bliskość teatrów, kin, galerii sztuki, galerii handlowych, muzeów, restauracji, sklepów, a także rozległych terenów rekreacyjnych. Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu do wynajmu. Luksusowy apartament do wynajęcia przygotowany do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-641)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl