widok z salonu na aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do wynajmu Wrocław

Apartament do wynajęcia Wrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 67 m2 z podziałem na trzy pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,1 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2007 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północ – południe – zachód. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,1 tys. zł.

Luksusowy apartament do wynajęcia wraz z przynależnym miejscem parkingowym w podziemnym garażu. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najemcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa, o co dba m.in. monitoring, ochrona oraz solidne, antywłamaniowe drzwi. Warto w tym miejscu dodać, że oferowany na wynajem luksusowy apartament posiada funkcjonalną część gospodarczą w osobnym pomieszczeniu.

Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + przedpokój + łazienka z wc + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny. Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca również elitarną lokalizacją na Starym Mieście. Do Rynku dojdziemy spacerem w mniej niż 10 minut. Polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15669)

Kontakt:
e-mail: najmy@wgn.pl