prestiżowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2019 roku o czterech kondygnacjach. Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, pierwszym piętrze. Luksusowy apartament do wynajęcia zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2,1 tys. złotych miesięcznie oraz komfortową powierzchnię 51,3 m2.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznej kaucji 2 100 zł.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca swoją lokalizacją, gdyż mieści się w znakomitej lokalizacji, w pobliżu wielu sklepów, klubów fitness, targowiska miejskiego oraz centrum miasta. Ekskluzywnego apartament na wynajem całkowicie wyposażony. Właściciel dopuszcza jednak możliwość doposażenia go po wcześniejszym uzgodnieniu. Rodziny posiadające samochód ucieszą liczne miejsca parkingowe przy budynku. Do luksusowego apartamentu do wynajmu przynależy komórka lokatorska.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zaaranżowane w nowoczesnym stylu. Niesamowicie efektownie prezentuje się efektowne oświetlenie LED-owe. Luksusowy apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + balkon + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa komfortowym, eleganckim, prestiżowym i wytwornym wnętrzem z balkonem.

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12625)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl