salon oraz kuchnia w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 3,5 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje pięć pokoi o łącznej powierzchni 150 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Ekspozycja okien w kierunku wschód – zachód. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może słonecznym, komfortowym i eleganckim wnętrzem, które obejmuje następujące pomieszczenia i pokoje:
na PIERWSZYM POZIOMIE znajdziemy: sypialnię + jadalnię + gabinet + salon + łazienkę + kuchnię + pokój dzienny
na DRUGIM POZIOMIE znajdziemy: balkon + korytarz + 3 pokoje.
Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu całkowicie umeblowane, z własnym ogrzewaniem gazowym. Osoby zmotoryzowane ucieszą z pewnością liczne miejsca postojowe przed budynkiem.

Ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w centrum miasta, w przepięknej kamienicy. Blisko stąd do licznych sklepów wielkopowierzchniowych. Luksusowy apartament do wynajmu adresowany głównie do firm. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12794)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl