kameralny pokój gościnny w luksusowym apartamencie na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Ekskluzywny apartament na wynajem Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 51 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na parterze. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2 100 zł/m-c, dwa pokoje oraz lokalizacja w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament na wynajem olśniewa już od pierwszego spojrzenia swoim stylowym i komfortowym wnętrzem o funkcjonalnym rozkładzie:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do wynajęcia ekskluzywnym apartamencie są kompletnie umeblowane i wyposażone. Osoby posiadające samochód zainteresuje na pewno przynależne miejsce parkingowe.

Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może także swoją atrakcyjną lokalizacją w zacisznym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w biurze. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Zapraszam na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13250)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl