kameralny salon i aneks kuchenny w luksusowym apartamencie na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Ekskluzywny apartament na wynajem Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 72 metry kwadratowe powierzchni i położony jest na I piętrze w budynku z 2019 r. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2 300 zł/m-c, 4 pokoje oraz lokalizacja w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją elitarną lokalizacją w centrum miasta. W pobliżu przedszkole, place zabaw dla dzieci, tereny zielone, sklepy i znana galeria handlowa. Ekskluzywny apartament do wynajęcia znakomicie nadaje się dla ludzi ceniących prestiż, styl i bezpieczeństwo. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: salon + aneks kuchenny + balkon + 3 sypialnie + łazienka. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością przynależne miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Właściciel dopuszcza możliwość doposażenia ekskluzywnego apartamentu pod konkretne potrzeby najmującego. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13255)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl