kameralny salon w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Katowice

Apartament do wynajmu Katowice

Luksusowy apartament na wynajem w Katowicach (śląskie). Studio, kawalerka, 1 pokój. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 1 400 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 35,33 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na III piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Kamienica o 4 kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament do wynajmu z imponującą antresolą zaaranżowany w nietuzinkowym klimacie. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą:
– salon/sypialnia
– jadalnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia doskonale nadaje się dla par oraz singli. Sprzyja temu perfekcyjna lokalizacja nieopodal licznych sklepów, siłowni, galerii handlowej, parku, basenu etc. Do centrum Katowic jest ok. 3 km. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednokrotności czynszu. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na co najmniej 12 miesięcy. Z przyjemnością odpowiem na dodatkowe pytania. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-228)

Kontakt:
e-mail: k.pampuch@wgn.pl