stylowy pokój dzienny w luksusowym apartamencie na wynajem Katowice

Apartament do wynajmu Katowice

Ekskluzywny apartament na wynajem Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 83,4 metra kwadratowego powierzchni i położony jest na pierwszym piętrze. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 3,4 tys. zł/m-c, trzy pokoje oraz lokalizacja w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może w pierwszej kolejności malowniczą lokalizacją w pobliżu dwóch ładnych parków. Od centrum dzielą go zaledwie trzy kilometry. Rodziny posiadające samochód z pewnością docenią przynależne miejsce w podziemnym garażu. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się przemyślanym rozkładem pokoi pomieszczeń obejmującym: pomieszczenie gospodarcze + przedpokój + pokój + 2 łazienki + sypialnię + jadalnię + kuchnię + pokój dzienny.

Zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-265)

Kontakt:
e-mail: d.skowron@wgn.pl