prestiżowy salon w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Kraków

Apartament do wynajmu Kraków

Luksusowy apartament do wynajęcia w Krakowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu.  Cena – 2 000 złotych miesięcznie. Powierzchnia 59 metrów kwadratowych. III piętro w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 3 pokojami. Ekskluzywny apartament do wynajmu gotowy do zamieszkania. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Prestiżowa lokalizacja na terenie zamkniętego osiedla to kolejna z zalet tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: salon + kuchnia + 2 sypialnie + przedpokój + łazienka + balkon. Dla podwyższenia komfortu użytkowania ekskluzywnego apartamentu na wynajem rozprowadzono w nim ogrzewanie podłogowe. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia kompletnie wyposażone oraz umeblowane. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy miejsce postojowe przed budynkiem. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-285)

Kontakt:
e-mail: r.salczynski@wgn.pl