widok na salon i jadalnie w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Legnica (okolice)

Apartament do wynajmu Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na wynajem w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 000 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 49,31 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku południowy zachód, 3 pokoje oraz niedawny rok budowy 2021. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na I piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 3 kondygnacjach. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 4 000 zł.

Ekskluzywny apartament do wynajmu nowy i kompletnie umeblowany. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na wynajem: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + przedpokój + balkon. Ekskluzywny apartament do wynajęcia mieści się w cichej, spokojnej okolicy, nieopodal licznych sklepów, marketów etc. Do Rynku można dojść w mniej niż kwadrans. Rodziny posiadające samochód ucieszy wiadomość, że w cenie wynajmu luksusowego apartamentu ujęto już opłatę za miejsce parkingowe.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do wynajęcia) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3733)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl