po lewej nowoczesny aneks kuchenny z jadalnią, po prawej fragment salonu w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Mazury

Apartament do wynajmu Mazury

Ekskluzywny apartament do wynajęcia na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną a także położeniem na bezpiecznym trzecim piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku północ – południe – wschód gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może dużą powierzchnią 100 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na wynajem to: 2,5 tys. złotych miesięcznie. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca nie tylko imponującą lokalizacją przy samej plaży, ale i przepięknym widokiem na jezioro. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
KONDYGNACJA 1: balkon + łazienka + jadalnia + aneks kuchenny + pokój dzienny
KONDYGNACJA 2: łazienka + garderoba + 2 sypialnie.
Warto podkreślić, że kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu jest całkowicie wyposażona w piękną zabudowę i sprzęt AGD. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu tego luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1052)

Kontakt:
e-mail: gizycko@wgn.pl