po lewej salon, po prawej kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia nad morzem

Apartament do wynajmu nad morzem

Ekskluzywny apartament do wynajmu nad morzem (pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 38 m2 z podziałem na dwa pokoje w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 4 650 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia przyszłym domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa dzięki nowoczesnej instalacji monitoringu. Luksusowy apartament do wynajmu składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + sypialnia + przedpokój + balkon + aneks kuchenny + łazienka. Luksusowy apartament na wynajem urzeka również doskonałą lokalizacją 100 metrów od plaży. Luksusowy apartament do wynajęcia przygotowano do zamieszkania przez rodzinę czteroosobową.

Luksusowy apartament do wynajmu objęty jest programem: „0% od najmującego”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji, a pośrednik wynagradzany przez wynajmującego. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (158-90)

Kontakt:
e-mail: radom@wgn.pl