komfortowo zaaranżowane wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Słupsk

Apartament do wynajmu Słupsk

Luksusowy apartament na wynajem w Słupsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 4,9 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 64,64 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku południowy wschód, dwa pokoje oraz niedawny rok budowy 2020. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na pierwszym piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o czterech kondygnacjach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 10 000 zł.

Luksusowy apartament do wynajmu objęty słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona wynajmująca (właściciel). Ekskluzywny apartament na wynajem gwarantuje przyszłym najemcom ogromne poczucie komfortu, o co dba m.in. podgrzewanie podłogi. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– garderoba
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– korytarz
– łazienka
– balkon
– salon.

Luksusowy apartament na wynajem przypadnie do gustu w szczególności osobom ceniącym luksus i szukającym designersko zaprojektowanej powierzchni. Duża zaletą oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu jest jego korzystna lokalizacja na terenie prestiżowego osiedla nieopodal centrum. Blisko las park, plac zabaw, apteka, bank, bankomat, poczta, punkty usługowo-handlowe, sklepy, dyskonty popularnych sieci, markety, aquapark, gabinety lekarskie, supermarkety, przedszkola, szkoły, kawiarnie, restauracje.

Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem i ładnym balkonem. Luksusowy apartament do wynajęcia łącznie z przynależnym miejscem parkingowym i niezwykle praktyczną komórką lokatorską. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-16739)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl