stylowo wykończony salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Słupsk

Apartament do wynajmu Słupsk

Ekskluzywny apartament na wynajem Słupsku (pomorskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 78 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na II piętrze w budynku z 2021 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 4 tys. zł/m-c, 3 pokoje oraz lokalizacja w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca w pierwszej kolejności przepięknym, komfortowym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem:
– przedpokój
– garderoba
– balkon
– łazienka
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– salon.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia adresowany do osób i rodzin szukających komfortowej nieruchomości na dłużej (minimum 365 dni). Luksusowy apartament na wynajem imponuje ponadto atrakcyjną lokalizacją na terenie nowego, ekskluzywnego osiedla w centrum miasta z pełną infrastrukturą. Na wyciągnięcie ręki parki, restauracje, sklepy, szkoły, kawiarnie, supermarkety, przedszkola, gabinety lekarskie.

Ekskluzywny apartament do wynajmu pachnący nowością z przepięknym balkonem i wytwornym wnętrzem. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością przynależne miejsce parkingowe. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 000 zł, a także jednorazowe, bezzwrotne wynagrodzenie prowizyjne pośrednika w wysokości jednomiesięcznego czynszu + VAT.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-19634)

Kontakt:
e-mail: k.kubicz@wgn.pl