imponujący rozmachem salon w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowy wschód. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2009 roku o pięciu kondygnacjach. Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym parterze. Luksusowy apartament do wynajęcia zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2 tys. złotych miesięcznie oraz wygodną powierzchnię 56,6 m2.

Luksusowy apartament na wynajem zachwyca swoją znakomitą lokalizacją w pobliżu licznych sklepów oraz restauracji. Lokalizacja gwarantuje również dogodny dojazd do centrum. Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje opcja wynajęcia miejsca postojowego pod budynkiem (za dodatkową opłatą). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + kuchnia + przedpokój + balkon + sypialnia + łazienka z wc. Warto w tym miejscu dodać, że luksusowy apartament do wynajmu został komfortowy oraz prestiżowo zaprojektowany, zaaranżowany i urządzony.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11246)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl