widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywny apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 1 800 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 31 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku południowy zachód, 2 pokoje oraz niedawny rok budowy 2021. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na parterze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 4 kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim przestronnym, jasnym i słonecznym wnętrzem, a także przynależnym ogrodem. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się na terenie nowego osiedla. Rodziny posiadające samochód ucieszą na pewno liczne miejsce parkingowe przed budynkiem. Ekskluzywny apartament do wynajęcia dotychczas nie był wynajmowany.

Luksusowy apartament do wynajmu kompletnie wyposażony i umeblowany. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są solidne, antywłamaniowe rolety. Ekskluzywny apartament do wynajęcia osobom bez zwierząt. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach najmu okazjonalnego. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12322)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl