elegancki pokój dzienny w luksusowym apartamencie do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2001 roku o czterech kondygnacjach. Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, trzecim piętrze. Luksusowy apartament do wynajęcia zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2 799 złotych miesięcznie oraz dużą powierzchnię 70 m2.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca od pierwszej prezentacji swoją elitarną lokalizacją w nowej zabudowie Starego Miasta. Na wyciągnięcie ręki centrum, kilka wyższej uczelni, liczne kawiarnie, restauracje, sklepy oraz tereny rekreacyjne. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem całkowicie wyposażone i umeblowane:
na PIERWSZYM POZIOMIE znajdziemy: strefę wypoczynkową + łazienkę + balkon + kuchnię + jadalnię
na DRUGIM POZIOMIE znajdziemy: sypialnię.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca komfortowym wnętrzem zaaranżowanym z zachowaniem najnowszych trendów. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11499)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl