elegancki i wytworny salon w luksusowym apartamencie na wynajem Wrocław

Apartament do wynajmu Wrocław

Luksusowy apartament do wynajmu we Wrocławiu (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2003 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na czwartym piętrze z korzystną ekspozycją okien. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 4,5 tys. zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w sześciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 112,82 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia składa się z: łazienki z wc + aneksu kuchennego + pomieszczenia gospodarczego + 2 sypialni + salonu + wc + sauny. Ogromną zaletą luksusowego apartamentu do wynajmu jest jego elitarna lokalizacja w sercu miasta, zaledwie 200 m od Rynku. Ekskluzywny apartament na wynajem gwarantuje przyszłym najemcom ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dba o to między innymi zainstalowana klimatyzacja. Właściciele aut na pewno docenią miejsce postojowe w podziemnym parkingu.

Luksusowy apartament do wynajęcia zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15244)

Kontakt:
e-mail: m.walkowiak@wgn.pl