zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Żagań

Apartament do sprzedaży Żagań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Żaganiu (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 269 000 zł (3 715 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 72,4 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– balkon.
Z balkonu rozpościera się imponujący widok na miasto.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie ze wszystkimi meblami w kuchni i jej wyposażeniem oraz umeblowaniem sypialni plus szafą w przedpokoju (w cenie). Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Osoby zmotoryzowane docenią parking przed budynkiem blokiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w niesłychanie atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu licznych szkół, sklepów i terenów zielonych. Do centrum miasta można dojść spacerem w kwadrans.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu, kredytu na jego zakup etc. skontaktuj się z nami droga mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5565)

Kontakt:
e-mail: w.walkowiak@wgn.pl