funkcjonalnie zaaranżowane wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Zgorzelec

Apartament do wynajmu Zgorzelec

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Zgorzelcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną a także położeniem na bezpiecznym I piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z 2 pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 40 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na wynajem to: 2 100 złotych miesięcznie. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim eleganckim, komfortowym i prestiżowym wnętrzem. Warto zaznaczyć, że luksusowy apartament do wynajęcia znajduje się w centrum miasta. W otoczeniu niska zabudowa. Na wyciągnięcie ręki wiele sklepów, urzędów, przejście graniczne do Niemiec etc. Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje strzeżony parking w odległości 150 m. Cena wynajmu ekskluzywnego apartamentu obejmuje całkowite wyposażenie. W częściach wspólnych znajduje się pralnia. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów jest całodobowy monitoring.

Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– taras
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. W przypadku wszelkich pytań proszę o kontakt mejlowy (zgorzelec@wgn.pl). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Pomagamy w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy Ci w uzyskaniu znakomitej ceny najmu, a następnie zapewnimy pełną obsługę przy podpisaniu umowy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (098-544)

Kontakt:
e-mail: zgorzelec@wgn.pl