nowocześnie zaprojektowany salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 023 zł/m2 oraz funkcjonalnym rozkładem trzech pokoi. Między innymi dzięki temu luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na parterze, najlepiej w budynku dwukondygnacyjnym. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaż zapewnia wysoki poziom życia. Cena – 309 900 złotych. Funkcjonalny metraż 61,7 m2, deweloperski standard, dzięki któremu przyszły właściciel zwolniony jest z konieczności zapłaty podatku PCC, oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Luksusowy apartamentu na sprzedaż zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do osób, które szukają bliskości natury, komfortu, prestiżu oraz elitarnej lokalizacji. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 sypialnie + przedpokój + łazienka + salon + aneks kuchenny + schowek.

Zapraszam do kontaktu, chętnie udzielę więcej szczegółów na temat tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Zapewniamy profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12015)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl