imponujące bogactwem wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż to na pewno najwyższy standard, atrakcyjna cena 385 000 złotych oraz duża powierzchnia 80,1 m2 w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie 4 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód, wygodne II piętro, a także konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4 806 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może prestiżową lokalizacją w centrum miasta oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: salon + sypialnia  + kuchnia + sypialnia  + garderoba  + hol  + łazienka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Duże wrażenie robi na pewno nowoczesny design wnętrza, LED-owe oświetlenie, podłogowe ogrzewanie, światłowodowa instalacja etc. Osoby zmotoryzowane na pewno znajdą miejsce postojowe przy budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w pobliżu Starówki, przedszkola, szkoły, kina, kościoła, ośrodka zdrowia, sklepów, restauracji, obiektów sportowych oraz rozległych terenów zielonych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się jako zakup inwestycyjny. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż podlega negocjacji. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12621)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl