bogato wykończone wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom wysoki poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż można zaliczyć: atrakcyjną cenę za metr kwadratowy 7 271 zł/mkw., najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 48 mkw. a także adekwatną do standardu cenę 349 tys. zł. Ponadto ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją dwóch pokoi oraz lokalizacją na pierwszym piętrze, w dwukondygnacyjnym budynku z 2016 roku. Rynek wtórny. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej wymagającym kupującym.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia nowym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa i wysoki komfort (ogrzewanie podłogowe). Niesamowicie efektownie prezentuje się oryginalne i gustowne oświetlenie LED-owe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: łazienka + korytarz + aneks kuchenny + salon + sypialnia + balkon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na zamkniętym, elitarnym terenie w centrum. Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z miejscem parkingowym, komórką lokatorską i balkonem. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w biurze. (015-12899)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl