kameralny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 55 m2, lokalizacją na III piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowym i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 236 zł/m2. Budynek z 2016 roku o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 398 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta, przepięknym balkonem oraz podwójnym miejscem parkingowym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży niezwykle ekonomiczny w eksploatacji. Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Praktycznym rozwiązaniem jest obecność komórki lokatorskiej. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– balkon
– sypialnia
– kuchnia
– pokój
– łazienka
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dbają o to m.in. solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań, skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13140)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl