kameralny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 1950 roku o 1 kondygnacji. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 3 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, IV piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 349 000 złotych (6 622 zł/mkw.) a także komfortową powierzchnię 52,7 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż położony w niezwykle prestiżowej lokalizacji, w samym centrum, zaledwie 200 m od Starego Miasta. Wokół bogata infrastruktura handlowo-usługowa, przedszkole, plac zabaw, szkoła, salon fryzjerski, sklep, poczta, restauracje etc. Wokół rozległe tereny zielone. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy miejsce parkingowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– łazienka z wc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z pomieszczeniem piwnicznym oraz dużym strychem z możliwością adaptacji. Przy zakupie należy uwzględnić wynagrodzenie biura nieruchomości i koszty notarialne. Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej, prawnej lub technicznej przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, to zapraszamy. Nasi konsultanci są do dyspozycji. Nasi doradcy kredytowi zajmą się finansowaniem zakupu luksusowego apartamentu – przyjdź i sprawdź swoją zdolność kredytową.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-237)

Kontakt:
e-mail: d.brzozowski@wgn.pl